A második helyen díjat — Stock Kép

2. hely nyertesek Rozetta rakott piros szalag

— Fotó szerzőtől serggn

Ugyanaz a sorozat:

Kék első helyen Rozetta díjas vagy jelvény hajtogatott szalag központi szöveggel, a győztes a verseny egy diplomát szürke háttér copyspace ítélik
Kék első hely győztes Rozetta — Stock Fotó
Harmadik helyen nyertesek fehér Rozetta arany szöveggel és a hajtogatott szalag a Ferde szög, kilátás a közelről fogalmi, a verseny és teljesítmény
Harmadik helyen nyertesek fehér Rozetta arany szöveggel — Stock Fotó
Második helyen piros nyertesek Rozetta a szürke arany szöveggel és szalag fogalmi nyerő és a verseny
Második helyen a piros nyertesek Rozetta a szürke — Stock Fotó
Kék első helyen Rozetta díjas vagy jelvény hajtogatott szalag központi szöveggel, a győztes a verseny egy diplomát bézs háttér copyspace ítélik
Kék első hely nyertese az aljzat sötét háttér előtt rakott szalaggal
Az első helyezett nyereménye — Stock Fotó
Piros hely 2. nyertesek Rozetta arany szöveg és a hajtogatott szalag arany szövet egy fogalom, a sport, a verseny és a siker
Piros arany szövet 2. hely-nyertesek Rozetta — Stock Fotó
Színes piros nyertesek 2. hely Rozetta akkor nyerheti el a versenyt, vagy a sport bajnokság a hajtogatott szalag és zöld textil alapon arany szöveg
Színes piros nyertesek 2. hely Rozetta — Stock Fotó
Closeup bajnok 3rd Place szalag arany szöveg fehér háttér
Győztes 3. hely fehér jelvény jutalmazása — Stock Fotó
Piros második helyezett az aljzat egy redőzött szalag, sötét háttér
A díjat a piros hely kék háttérrel — Stock Fotó
Gold szám két díjat vagy odaítélési trófea a második helyezett ezüstérmes egy sportesemény, verseny vagy faji több mint szürke, egy twirled szalag és másolási tér
Aranyszám két díj vagy díj trófea — Stock Fotó
Három győztes rosettes első, második és harmadik helyen rakott kék, piros és fehér szalag, illetve központi szöveggel
Három győztes Rozetta — Stock Fotó
3. hely fehér szalag Rozetta arany szöveggel a verseny Runner-ig nyertes kék a másolási tér
3. hely fehér szalag Rozetta a szürke — Stock Fotó

Felhasználási információk

A jogdíjmentes "A második helyen díjat" fotót használhatja személyes és kereskedelmi célokra a Standard vagy Bővített licenc értelmében. A Standard licenc a legtöbb felhasználási esetet lefedi, beleértve a reklámozást, a felhasználói felület kialakítását és a termékcsomagolást, és akár 500 000 példány nyomtatását is lehetővé teszi. A Bővített Licenc minden felhasználási esetet engedélyez a Standard Licenc értelmében, korlátlan nyomtatási joggal, és lehetővé teszi a letöltött stock képek felhasználását árucikkekhez, termék viszonteladáshoz vagy ingyenes terjesztéshez.

Ezt a stock fotót megvásárolhatja és nagy felbontásban letöltheti akár 4000x2691 hüvelykben. Feltöltés Dátuma: 2015. jan. 19.