Az első helyezett nyereménye — Stock Fotó

Az első helyezett nyereménye — Stock Kép

Kék első hely nyertese az aljzat sötét háttér előtt rakott szalaggal

— Fotó szerzőtől serggn

Ugyanaz a sorozat:

Kék hajtogatott szalag bajnokság Rozetta első helyen feküdt egy fogalom, a sport, a verseny és a siker szürke arany szöveggel
Az első helyet a szürke bajnokság Rozetta — Stock Fotó
Első, második és harmadik helyezett vörös, kék és fehér nyertesek Rozetta rakott egy szürke háttér, a sport és a teljesítmény fogalma
Első, második és harmadik helyezett nyertesek Rozetta — Stock Fotó
Bajnok 1. hely kék Rozetta arany szöveggel fekete háttér
Bajnok Hely Kék Rozetta Arany Szöveggel Fekete Háttér — Stock Fotó
2. hely nyertesek rosette-piros-arany szöveg készült redős szalag kell odaítélni a második helyezett versenyt, zár-megjelöl kilátás
2. hely nyertesek Rozetta vagy jelvény, piros — Stock Fotó
1. helyezett kék szalag győztese jutalmazása — Stock Fotó
3. hely körkörös fehér nyertesek Rozetta vagy jelvényt arany szöveget és egy redőzött szalag egy fehér és szürke háttérrel a copyspace
3. hely fehér nyertesek Rozetta vagy jelvény — Stock Fotó
1st, 2nd and 3rd place pleated ribbon rosette on a dark background
Három helyen a hajtogatott szalag Rozetta — Stock Fotó
Kék első helyen Rozetta díjas vagy jelvény hajtogatott szalag központi szöveggel, a győztes a verseny egy diplomát bézs háttér copyspace ítélik
Kék első hely győztes Rozetta — Stock Fotó
3. hely runner up fehér rozetta központi arany szöveges helyet kell odaítélni a verseny vagy verseny egy sárga alapon copyspace
Hely Runner Fehér Rozetta Központi Arany Szöveges Helyet Kell Odaítélni — Stock Fotó
2. hely nyertesek Rozetta rakott piros szalag
A második helyen díjat — Stock Fotó
Harmadik helyen nyertesek fehér Rozetta arany szöveggel és a hajtogatott szalag a Ferde szög, kilátás a közelről fogalmi, a verseny és teljesítmény
Harmadik helyen nyertesek fehér Rozetta arany szöveggel — Stock Fotó
Első helyen nyertesek Rozetta vagy jelvény rakott kék szalag ítélik, mint a díj a verseny, a verseny vagy a sport, a szürke copyspace, ferde szögben központi szöveggel
Első helyen nyertesek Rozetta — Stock Fotó
Győztes siker trend koncepció. Egy rozetta szürke háttérrel és egy pálmafa árnyéka..
Győztes Siker Trend Koncepció Egy Rozetta Szürke Háttérrel Egy Pálmafa — Stock Fotó
Nyertesek kék első hely Rozetta puha szövet szövet és a hajtogatott szalag egy zár-megjelöl kilátás a központi arany szöveg
Nyertesek kék első hely Rozetta — Stock Fotó

Felhasználási információk

A jogdíjmentes "Az első helyezett nyereménye" fotót használhatja személyes és kereskedelmi célokra a Standard vagy Bővített licenc értelmében. A Standard licenc a legtöbb felhasználási esetet lefedi, beleértve a reklámozást, a felhasználói felület kialakítását és a termékcsomagolást, és akár 500 000 példány nyomtatását is lehetővé teszi. A Bővített Licenc minden felhasználási esetet engedélyez a Standard Licenc értelmében, korlátlan nyomtatási joggal, és lehetővé teszi a letöltött stock képek felhasználását árucikkekhez, termék viszonteladáshoz vagy ingyenes terjesztéshez.

Ezt a stock fotót megvásárolhatja és nagy felbontásban letöltheti akár 4000x2691 hüvelykben. Feltöltés Dátuma: 2015. jan. 19.