Katonai stílusú dekoráció — Stock Vector

Katonai stílusú dekoráció — vektor

Kitüntetések vagy érem design elemek, illusztrációk, egy arany, fehér, lila és zöld szalag, egy ezüst, kék, fehér és piros: ribbo

— Vektorok Krisdog szerint

Ugyanaz a sorozat:

Arany macska és kutya kisállat verseny nyertesek kitüntetések illusztrációk. Lehet nyertes kisállat kisállat show vagy mozgékonysági verseny, vagy kedvtelésből tartott állat termék nyertes a kategóriájában egy felülvizsgálat vagy teszt.
Macska- és kisállat aranyérmet — Stock Vector
Arany-, ezüst- és bronzérmek az első második és harmadik helyezésért.
Nyertesek-kitüntetések — Stock Vector
Illusztráció a három győztes sport stílus érmek az első második és harmadik díjat
Díj érmek — Stock Vector
Egy sas arany fém pajzs heraldikai címeres címeres design.
Arany Sas pajzs — Stock Vector
Három nyertes kitüntetés, bronz ezüst és arany, babérkoszorúkkal és hellyel a szövegednek.
Kitüntetések — Stock Vector
Arany macska és kutya kisállat nyertesek kitüntetések kisállat show-k vagy kedvtelésből tartott állatok kapcsolódó termék vélemények vagy más macska és kutya kisállat versenyek
Macska- és kisállat nyertesek érmet — Stock Vector
Az eagle gold fém pajzs heraldikai heraldika címer design.
Arany Sas Design — Stock Vector
Sor katonai amerikai hadsereg besorozott rangot jelvényt ikonok
Amerikai hadsereg besorozott rangot jelvényt ikonok — Stock Vector
Macska és kutya portré győzelem laurels tervez kisállat verseny győzteseinek vagy hasonló
Macska és kutya győzelem babérjain — Stock Vector
Egy sas arany fém pajzs heraldikai heraldika címert tervez-val egy banner lapozzunk.
Sas heraldika címer — Stock Vector
Egy arany babér koszorút design elem illusztrációja egy körkörös arany koszorú, áll két ág
Arany babérkoszorút — Stock Vector
Három kitüntetés illusztrációja kék szalagokon. Bronz ezüst és arany díjasok
Érmek illusztráció — Stock Vector
Arany nyertesek babérkoszorús babérkoszorús babérkoszorúk, középen csillagokkal és lógó szalaggal
Arany nyertesek babér Rozetta — Stock Vector
Gold Metal amerikai sas design kopasz sas az Egyesült Államok és amerikai zászló pajzs
Golden American Eagle-pajzs — Stock Vector
Győzelem-egy érem, trófea, győztes platform és koszorú.
Győzelem ikonok — Stock Vector
Eredeti illusztrációja a hajók horgony és kötél egy vintage fametszet stílusban
Horgony Vintage fametszet stílus — Stock Vector

Hasonló stock videók:

Aranyérem gerelydobás, művészeti videó illusztráció.
Aranyérem Gerelydobás Művészeti Videó Illusztráció — Stock videók
Nyertes vagy bajnok aranyérem betonszürke háttéren. Győzelem a verseny első helye. Nyertes vagy sikerkoncepció. — Stock videók
London, Egyesült Királyság - május 2015 körül: régi érmek a Tower of London jelenik meg
Régi érmek jelenik meg — Stock videók
Ezüst, arany, bronz sportérmek szalagokkal az ünnepi fekete hátterű bajnokoknak. Egy sor fényes olimpiai díj a három legjobb nyertesnek. Győzelem. a győzelem vagy a siker kezdete.
Ezüst, arany, bronz sportérmek bajnokok szalagjaival. — Stock videók
Sárga érem ikon elszigetelt szürke háttér. Győztes szimbólum. 4K Videó mozgás grafikus animáció.
Sárga érem ikon elszigetelt szürke háttér. Győztes szimbólum. 4K Videó mozgás grafikus animáció — Stock videók
Fekete vonal Medal ikon elszigetelt fehér háttér. Győztes teljesítmény jel. Kitüntetés. 4K Videó mozgás grafikus animáció.
Fekete vonal Medal ikon elszigetelt fehér háttér. Győztes teljesítmény jel. Kitüntetés. 4K Videó mozgás grafikus animáció — Stock videók
Animáció az első, második és harmadik helyezett díjkiosztó díjátadó ünnepségen. verseny, teljesítmény és esemény koncepció digitálisan generált videó.
Animáció Első Második Harmadik Helyezett Díjkiosztó Díjátadó Ünnepségen Verseny Teljesítmény — Stock videók
Fekete vonal Medál csillag ikon elszigetelt fehér háttér. Győztes teljesítmény jel. Kitüntetés. 4K Videó mozgás grafikus animáció.
Fekete vonal Medál csillag ikon elszigetelt fehér háttér. Győztes teljesítmény jel. Kitüntetés. 4K Videó mozgás grafikus animáció — Stock videók
Sárga katonai jutalom medál ikon elszigetelt szürke háttér. Katonai jel. 4K Videó mozgás grafikus animáció.
Sárga katonai jutalom medál ikon elszigetelt szürke háttér. Katonai jel. 4K Videó mozgás grafikus animáció — Stock videók
Aranyérem. Ezüst érem. Bronzérem. Kitüntetéses videó. 4k videó
Aranyérem. Ezüst érem. Bronzérem. Éremvideó. — Stock videók
Fekete vonal Medal ikon elszigetelt fehér háttér. Győztes szimbólum. 4K Videó mozgás grafikus animáció.
Fekete vonal Medal ikon elszigetelt fehér háttér. Győztes szimbólum. 4K Videó mozgás grafikus animáció — Stock videók
Yellow Dog díj szimbólum ikon elszigetelt szürke háttér. Medál kutya lábnyommal, mint kisállat kiállítás győztes koncepció. 4K Videó mozgás grafikus animáció.
Yellow Dog díj szimbólum ikon elszigetelt szürke háttér. Medál kutya lábnyommal, mint kisállat kiállítás győztes koncepció. 4K Videó mozgás grafikus animáció — Stock videók
Kék vonal Medal ikon elszigetelt szürke háttér. Győztes szimbólum. 4K Videó mozgás grafikus animáció.
Kék vonal Medal ikon elszigetelt szürke háttér. Győztes szimbólum. 4K Videó mozgás grafikus animáció — Stock videók
Kék vonal Katonai jutalom medál ikon elszigetelt szürke háttér. Katonai jel. 4K Videó mozgás grafikus animáció.
Kék vonal Katonai jutalom medál ikon elszigetelt szürke háttér. Katonai jel. 4K Videó mozgás grafikus animáció — Stock videók
Vásárlói vélemény koncepció. Értékelés arany csillagok kék háttér .
Vásárlói vélemény koncepció. Értékelés arany csillagok kék háttér — Stock videók
Sárga érem csillag ikon elszigetelt szürke háttér. Győztes teljesítmény jel. Kitüntetés. 4K Videó mozgás grafikus animáció.
Sárga érem csillag ikon elszigetelt szürke háttér. Győztes teljesítmény jel. Kitüntetés. 4K Videó mozgás grafikus animáció — Stock videók

Felhasználási információk

A "Katonai stílusú dekoráció" jogdíjmentes vektorképet használhatja személyes és kereskedelmi célokra a Standard vagy Bővített licenc szerint. A Standard licenc a legtöbb felhasználási esetet lefedi, beleértve a reklámozást, a felhasználói felület kialakítását és a termékcsomagolást, és akár 500 000 nyomtatott példányt is lehetővé tesz. A Bővített licenc minden felhasználási esetet engedélyez a Standard licenc alatt, korlátlan nyomtatási joggal, és lehetővé teszi a letöltött vektorfájlok árucikkekhez, termékértékesítéshez vagy ingyenes terjesztéshez való felhasználását.

Ez a stock vektorkép bármilyen méretre méretezhető. Megvásárolhatja és letöltheti nagy felbontásban akár 5848x7189 hüvelykben. Feltöltés Dátuma: 2013. márc. 13.