Arany, ezüst és bronz trófea kupa sartoon stílusban. Győztes csésze elszigetelt fehér háttér 1., 2., 3. hely. — Stock Vector

Arany, ezüst és bronz trófea kupa sartoon stílusban. Győztes csésze elszigetelt fehér háttér 1., 2., 3. hely. — vektor

Arany, ezüst és bronz trófea kupa sartoon stílusban. Győztes csésze elszigetelt fehér háttér 1., 2., 3. hely. Vektoros illusztráció

— Vektorok mspoint szerint

Ugyanaz a sorozat:

Győztes gold cup. Első helyért. A győztes s Serlege. Tropy jutalom. rajzfilm stílusú vektoros illusztráció
Győztes gold cup. Első helyért. A győztes s Serlege. Tropy jutalom. rajzfilm stílusú — Stock Vector
Arany, ezüst, bronz trófea csésze. Győztes Serlege dobogóra. Rajzfilm stílusú trófea a cups elszigetelt fehér talapzaton. 1., 2st, 3st hely. Átadása awards nyertese. Vektoros illusztráció
Arany, ezüst, bronz trófea csésze. Győztes Serlege dobogóra. Rajzfilm stílusú trófea a cups elszigetelt fehér talapzaton. 1., 2st, 3st hely. Átadása díj nyertese. — Stock Vector
Kupa győztes arany és zöld háttér konfetti. Első helyért. A győztesek serleget. Labdarúgás labdarúgó-bajnokság. Tropy jutalom. Lapos rajzfilm stílusú vektoros illusztráció
Kupa győztes arany és zöld háttér konfetti. Első helyért. A győztesek serleget. Labdarúgás labdarúgó-bajnokság. Tropy jutalom. Lapos rajzfilm stílusú — Stock Vector
Labdarúgó kupa, labdák és konfetti varrat nélküli mintát. Sport bajnokság. Lapos stílusú képregény színes háttér, csomagolás, tapéta. Vektoros illusztráció
Labdarúgó kupa, labdák és konfetti varrat nélküli mintát. Sport bajnokság. Lapos stílusú képregény színes háttérrel. — Stock Vector
Kép a győztes Jégkorong kupa a kék háttér
Jégkorong trófea kupa — Stock Vector
Arany trófea kupa a sötét háttér előtt. Győztes díj arany babérkoszorút és fényes por az első helyen. Bajnok s Arany Kehely. vektoros illusztráció
Arany trófea kupa a sötét háttér előtt. Győztes díj arany babérkoszorút és fényes por az első helyen. Bajnok s Arany Kehely. — Stock Vector
Arany trófea kupa. első helyen-győztes díjat babérkoszorút. Arany Kehely. vektoros illusztráció
Golden fém trófea kupa először győztes díjat a babér koszorút vektoros illusztráció — Stock Vector
Ezüst trófea kupa a babérkoszorút. Győztes díjat a fehér háttér előtt. Ezüst Serlege. vektoros illusztráció
Ezüst trófea kupa a babérkoszorút. Győztes díjat a fehér háttér előtt. Ezüst Serlege. — Stock Vector
Bronz trófea kupa a babérkoszorút. Győztes díjat a fehér háttér előtt. Bronz Serlege. vektoros illusztráció
Bronz trófea kupa a babérkoszorút. Győztes díjat a fehér háttér előtt. Bronz Serlege. — Stock Vector
Győztes gold cup, football labda és konfetti fehér háttér. Első helyért. Sport győztesek serleget. Foci, vagy futball-bajnokság. Tropy jutalom. Lapos rajzfilm stílusú vektoros illusztráció
Győztes gold cup, football labda és konfetti fehér háttér. Első helyért. Sport győztesek serleget. Foci, vagy futball-bajnokság. Tropy jutalom. Lapos rajzfilm stílusú — Stock Vector
Arany, ezüst és bronz trófea kupa lapos rajzfilm stílusú. Kupa győztes, futball-labdák és konfetti fehér háttér. 1., 2., 3. hely Sport Serlege. Labdarúgás labdarúgó-bajnokság. Vektor
Arany, ezüst és bronz trófea kupa lapos rajzfilm stílusú. Kupa győztes, futball-labdák és konfetti fehér háttér. 1., 2., 3. hely Sport Serlege. Labdarúgás labdarúgó-bajnokság. — Stock Vector
Győztes gold cup, football labda és konfetti zöld háttér. Első helyért. Sport győztesek serleget. Foci, vagy futball-bajnokság. Tropy jutalom. Lapos rajzfilm stílusú vektoros illusztráció
Győztes gold cup, football labda és konfetti zöld háttér. Első helyért. Sport győztesek serleget. Foci, vagy futball-bajnokság. Tropy jutalom. Lapos rajzfilm stílusú — Stock Vector
Győztes gold cup, football labda és konfetti pop art stílusban. Első helyért. Sport győztesek serleget. Foci, vagy futball-bajnokság. Tropy jutalom. Lapos rajzfilm stílusú vektoros illusztráció
Győztes gold cup, football labda és konfetti pop art stílusban. Első helyért. Sport győztesek serleget. Foci, vagy futball-bajnokság. Tropy jutalom. Lapos rajzfilm stílusú — Stock Vector
Labdarúgó kupa, labdák és konfetti varrat nélküli mintát. Sport bajnokság. Lapos stílusú képregény színes háttér. Vektoros illusztráció

Felhasználási információk

A "Arany, ezüst és bronz trófea kupa sartoon stílusban. Győztes csésze elszigetelt fehér háttér 1., 2., 3. hely." jogdíjmentes vektorképet használhatja személyes és kereskedelmi célokra a Standard vagy Bővített licenc szerint. A Standard licenc a legtöbb felhasználási esetet lefedi, beleértve a reklámozást, a felhasználói felület kialakítását és a termékcsomagolást, és akár 500 000 nyomtatott példányt is lehetővé tesz. A Bővített licenc minden felhasználási esetet engedélyez a Standard licenc alatt, korlátlan nyomtatási joggal, és lehetővé teszi a letöltött vektorfájlok árucikkekhez, termékértékesítéshez vagy ingyenes terjesztéshez való felhasználását.

Ez a stock vektorkép bármilyen méretre méretezhető. Megvásárolhatja és letöltheti nagy felbontásban akár 5688x3500 hüvelykben. Feltöltés Dátuma: 2018. jan. 29.