Első hely díját ikonra. winner-díjat. — Stock Vector

Első hely díját ikonra. winner-díjat. — vektor

Első helyen kupa díjat aláírás ikonra. Díj győztes szimbólum. Babérkoszorút. Háromszög alacsony poly gombok sík ikonnal. Vektor

— Vektorok Blankstock szerint

Ugyanaz a sorozat:

Első hely díját kupa ikonok. Babér koszorút jele. Fáklya tűz láng szimbólum. Díj nyertese. Sárga csillag címkék lapos ikonok. Vektor
Első hely díját kupa ikonok. winner-díjat. — Stock Vector
Állatok nem vizsgálati jel ikonra. Nem tesztelt szimbólum. Háromszög alacsony poly gombok sík ikonnal. Vektor
Állatok nem vizsgálati jel ikonra. nem tesztelt szimbólum. — Stock Vector
Photo frame sablon táj aláírás ikonra. Természet fotózás szimbólum. Háromszög alacsony poly gombok sík ikonnal. Vektor
Tájkép fotó keret ikonra. természetfotózás. — Stock Vector
Plusz egy jel. Adjon hozzá egy szimbólumot. Még egy. Háromszög alakú, alacsony Polifónikus gomb lapos ikonnal. Vektor
Plusz egy jel. egy szimbólum. — Stock Vector
Babér koszorút díj ikonok. Díj-győztes jeleit. Első, második és harmadik helyezett érmet szimbólumok. Sárga csillag címkék lapos ikonok. Vektor
Babér koszorút díj ikonok. winner-díjat. — Stock Vector
Első hely díját aláírás ikonra. Díj győztes szimbólum. Háromszög alacsony poly gombok sík ikonnal. Vektor
Első hely díját aláírás ikonra. winner-díjat. — Stock Vector
Fájlmelléklet ikonja. Gemkapocs-szimbólum Csatoljon szimbólumot. Háromszög alakú, alacsony Polifónikus gomb lapos ikonnal. Vektor
Melléklet fájlikon. iratkapocs szimbólum. — Stock Vector
Második helyezet díj jel ikon. Nyeremény a nyertes szimbólumért. Háromszög alakú, alacsony Polifónikus gomb lapos ikonnal. Vektor
Második helyen díjat aláírás ikonra. winner-díjat. — Stock Vector
Tenisz ütők aláírás ikonra. Sport szimbólum. Győztes díjat kupa. Háromszög alacsony poly gombok sík ikonnal. Vektor
Tenisz ütők aláírás ikonra. — Stock Vector
Iránytű aláírás ikonra. Windrose navigációs szimbólum. Háromszög alacsony poly gombok sík ikonnal. Vektor
Iránytű aláírás ikonra. Windrose navigációs szimbólum. — Stock Vector
Kézi mosás aláírás ikonra. Nem gép mosható szimbólum. Háromszög alacsony poly gombok sík ikonnal. Vektor
Kézi mosás aláírás ikonra. Nem gép mosható szimbólum. — Stock Vector
Mosoly arc aláírás ikonra. Boldog smiley-val frizura chat szimbólum. Háromszög alacsony poly gombok sík ikonnal. Vektor
Mosoly arc ikonra. smiley-val frizura szimbólum. — Stock Vector
Harmadik helyezés díjat jele. Győztes szimbólum. Három lépés. Háromszög alacsony poly gombok sík ikonnal. Vektor
Harmadik helyet díj jele. — Stock Vector
Élelmiszer-adalékanyag aláírás ikonra. Anélkül, hogy E szimbólum. Egészséges, természetes élelmiszer. Háromszög alacsony poly gombok sík ikonnal. Vektor
Élelmiszer-adalékanyag aláírás ikonra. E jelzés nélkül. — Stock Vector
Második helyen díjat jele. Győztes szimbólum. Második lépésben. Háromszög alacsony poly gombok sík ikonnal. Vektor
Második helyen díjat jele. győztes szimbólum. — Stock Vector
Első hely díját kupa ikonok. Babér koszorút jele. Fáklya tűz láng szimbólum. Díj nyertese. Körök gombok lapos árnyéka. Vektor
Első hely díját kupa ikonok — Stock Vector

Felhasználási információk

A "Első hely díját ikonra. winner-díjat." jogdíjmentes vektorképet használhatja személyes és kereskedelmi célokra a Standard vagy Bővített licenc szerint. A Standard licenc a legtöbb felhasználási esetet lefedi, beleértve a reklámozást, a felhasználói felület kialakítását és a termékcsomagolást, és akár 500 000 nyomtatott példányt is lehetővé tesz. A Bővített licenc minden felhasználási esetet engedélyez a Standard licenc alatt, korlátlan nyomtatási joggal, és lehetővé teszi a letöltött vektorfájlok árucikkekhez, termékértékesítéshez vagy ingyenes terjesztéshez való felhasználását.

Ez a stock vektorkép bármilyen méretre méretezhető. Megvásárolhatja és letöltheti nagy felbontásban akár 5556x5556 hüvelykben. Feltöltés Dátuma: 2016. okt. 4.