Bronz Ezüst Arany Érem Üres Díjak Sablonja Vektordíjas Jelvény Készletkép — Stock Vector

Bronz, ezüst és arany érem. Üres díjak sablonja. Vektordíjas jelvény. Készletkép. EPS 10. — vektor

— Vektorok lenasergpolll szerint

Ugyanaz a sorozat:

Arany ezüst bronz érmek vektorillusztrációja. Első, második és harmadik helyezés. Díjak szalagokkal. Készletkép. EPS 10.
Arany Ezüst Bronz Érmek Vektorillusztrációja Első Második Harmadik Helyezés Díjak — Stock Vector
Kitüntetések szalagokkal, nagyszerű dizájn bármilyen célra. Nyerj díjat. Sport díj. Vektor illusztráció. EPS 10-es. Készletkép.
Kitüntetések Szalagokkal Nagyszerű Dizájn Bármilyen Célra Nyerj Díjat Sport Díj — Stock Vector
Győztes díj. Kitüntetett kék szalag, nagyszerű dizájn bármilyen célra. Az első. Nyerj díjat. Készletkép. Vektor illusztráció. EPS 10.
Győztes Díj Kitüntetett Kék Szalag Nagyszerű Dizájn Bármilyen Célra Első — Stock Vector
Aranyérmes ikon, három üres kitüntetéssel. Fehér háttér. Helyszimbólum. Győztes díj. Vektor illusztráció. EPS 10-es. Készletkép.
Aranyérmes Ikon Három Üres Kitüntetéssel Fehér Háttér Helyszimbólum Győztes Díj — Stock Vector
Arany érmes piros szalag. Piros arany díj háttér. Vektor illusztráció. EPS 10.
Arany Érmes Piros Szalag Piros Arany Díj Háttér Vektor Illusztráció — Stock Vector
Kitüntetett kék szalag, nagyszerű dizájn bármilyen célra. Győztes díj. Az első. Nyerj díjat. Készletkép. Vektor illusztráció. EPS 10.
Kitüntetett Kék Szalag Nagyszerű Dizájn Bármilyen Célra Győztes Díj Első — Stock Vector
Kitüntetés piros szalagokkal. Győztes díj. Bronz arany. Nyerj díjat. Vektor illusztráció. EPS 10-es. Készletkép.
Kitüntetés Piros Szalagokkal Győztes Díj Bronz Arany Nyerj Díjat Vektor — Stock Vector
Arany kitüntetés piros szalaggal. A győztes medálja. Első helyezett. Bajnok szimbólum. Vektor illusztráció. Készletkép.
Arany Kitüntetés Piros Szalaggal Győztes Medálja Első Helyezett Bajnok Szimbólum — Stock Vector
Díjkiosztó készlet. Piros szalag. Első helyen. Győztes jelek. Jutalom szimbólum. Egyszerű művészet. Vektor illusztráció. Készletkép. EPS 10.
Díjkiosztó készlet. Piros szalag. Első helyen. Győztes jelek. Jutalom szimbólum. Egyszerű művészet. Vektor illusztráció. Készletkép. — Stock Vector
Kitüntetés kék szalag. Tanúsítvány minta. Vektor illusztráció. EPS 10.
Kitüntetés Kék Szalag Tanúsítvány Minta Vektor Illusztráció Eps — Stock Vector
Három kitüntetés. Bronz arany. Sport díj. Bajnoki trófea. Vektor illusztráció. EPS 10-es. Készletkép.
Három Kitüntetés Bronz Arany Sport Díj Bajnoki Trófea Vektor Illusztráció — Stock Vector
Győztes díj. Kitüntetett piros szalag, bármilyen célra kiváló dizájn. Az első. Nyerj díjat. Készletkép. Vektor illusztráció. EPS 10.
Győztes Díj Kitüntetett Piros Szalag Bármilyen Célra Kiváló Dizájn Első — Stock Vector
Kitüntetett piros szalag, bármilyen célra kiváló dizájn. Nyerj díjat. Győztes díj. Az első. Készletkép. Vektor illusztráció. EPS 10.
Kitüntetett Piros Szalag Bármilyen Célra Kiváló Dizájn Nyerj Díjat Győztes — Stock Vector
Aranyérem kék szalagon. Bajnoki trófea. Sport díj. Nyerj díjat. Vektor illusztráció. EPS 10-es. Készletkép.
Aranyérem Kék Szalagon Bajnoki Trófea Sport Díj Nyerj Díjat Vektor — Stock Vector
Győztes díj. Aranyérem az első helyen, remek dizájn bármilyen célra. Az első. Vektor illusztráció. EPS 10-es. Készletkép.
Győztes Díj Aranyérem Első Helyen Remek Dizájn Bármilyen Célra Első — Stock Vector

Felhasználási információk

A "Bronz, ezüst és arany érem. Üres díjak sablonja. Vektordíjas jelvény. Készletkép. EPS 10." jogdíjmentes vektorképet használhatja személyes és kereskedelmi célokra a Standard vagy Bővített licenc szerint. A Standard licenc a legtöbb felhasználási esetet lefedi, beleértve a reklámozást, a felhasználói felület kialakítását és a termékcsomagolást, és akár 500 000 nyomtatott példányt is lehetővé tesz. A Bővített licenc minden felhasználási esetet engedélyez a Standard licenc alatt, korlátlan nyomtatási joggal, és lehetővé teszi a letöltött vektorfájlok árucikkekhez, termékértékesítéshez vagy ingyenes terjesztéshez való felhasználását.

Ez a stock vektorkép bármilyen méretre méretezhető. Megvásárolhatja és letöltheti nagy felbontásban akár 7083x4722 hüvelykben. Feltöltés Dátuma: 2020. nov. 2.