A réten való játékhoz szükséges eszközök — Stock Fotó

A réten való játékhoz szükséges eszközök — Stock Kép

Top kilátás golflabda és klub feküdt a friss zöld füves pályán. Felszerelés profi golf játék. Luxus sport és aktív szabadidő a friss levegő koncepcióján

— Fotó szerzőtől megaflopp

Ugyanaz a sorozat:

Közelkép fehér golflabda és klub feküdt a zöld füvön. Makró lövés berendezések játék. Verseny és verseny. Friss pálya a játékhoz. Luxus sport koncepció
Vágott kép szerszámokról — Stock Fotó
Közelkép a fehér golflabdáról és a klubból. Személy láb a zöld füvön. Makró lövés berendezések játék. Verseny és verseny. Friss pálya a játékhoz. Luxus sport koncepció
Közelkép, ahogy valaki felveszi a golflabdát. Fehér és rózsaszín védőkesztyű a játékoson. Felszerelés a helyes játékhoz vagy versenyhez. Luxus típusú sport és aktív életmód koncepció
Friss zöld fű a mezőn — Stock Fotó
Egy női kesztyű a helyére teszi a golflabdát. Fényes lédús fű egy golfpályán
Egy kéz a kesztyűben golflabdát tesz a fűre. — Stock Fotó
Közelkép női golf játékos kezében putter és visel védőkesztyű. Profi sportnő a luxus privát klubban. Aktív életmód és győztes koncepció
Vágott kép női ruha — Stock Fotó
Közelkép a golf játékosról, aki versenyben van a sofőrrel. Golf pálya a győztesnek. Kényelmes öltözet és tökéletes fű mező. Sport játék és női bajnok koncepció
Szabadidő és hobbi — Stock Fotó
Egy nő áll a golfpályán, és egy golfütőt tart. Híres profi sportok
Női kezek kesztyű tartja golf klub közelkép — Stock Fotó
Mosolygó boldog nő portréja, ahogy pózol a kamera előtt, és fehér golflabdát tart a kezében. Profi női játékos visel speciális ruhát a játék. Jó hangulat. Luxus sport koncepció
Vonzó játékos sapkában — Stock Fotó

Felhasználási információk

A jogdíjmentes "A réten való játékhoz szükséges eszközök" fotót használhatja személyes és kereskedelmi célokra a Standard vagy Bővített licenc értelmében. A Standard licenc a legtöbb felhasználási esetet lefedi, beleértve a reklámozást, a felhasználói felület kialakítását és a termékcsomagolást, és akár 500 000 példány nyomtatását is lehetővé teszi. A Bővített Licenc minden felhasználási esetet engedélyez a Standard Licenc értelmében, korlátlan nyomtatási joggal, és lehetővé teszi a letöltött stock képek felhasználását árucikkekhez, termék viszonteladáshoz vagy ingyenes terjesztéshez.

Ezt a stock fotót megvásárolhatja és nagy felbontásban letöltheti akár 6719x2240 hüvelykben. Feltöltés Dátuma: 2022. jan. 14.