Gold Award Kupa Ikon Elszigetelt Sárga Háttér Győztes Trófea Szimbólum — Stock Fotó

Gold Award kupa ikon elszigetelt sárga háttér. Győztes trófea szimbólum. Bajnokság vagy verseny trófea. Sportteljesítmény tábla. Ezüst négyzet gomb. 3D renderelés illusztráció. — Stock Kép

— Fotó szerzőtől vectorstockvadim

Ugyanaz a sorozat:

Zöld Díj kupa ikon elszigetelt kék háttérrel. Győztes trófea szimbólum. Bajnokság vagy verseny trófea. Sportteljesítmény tábla. Minimalizmus koncepció. 3d illusztráció 3D render — Stock Fotó
Sárga-díjas kupa ikon elszigetelt narancs alapon. Győztes trófea szimbólum. Bajnokság vagy verseny trófea. Sportteljesítmény tábla. Minimalizmus koncepció. 3d illusztráció 3D render
Sárga Díjas Kupa Ikon Elszigetelt Narancs Alapon Győztes Trófea Szimbólum — Stock Fotó
Sárga csíra ikon elszigetelt narancssárga alapon. Vetés és palánta. Levelek. Levéltermészet. Minimalizmus koncepció. 3d illusztráció 3D render.
Sárga Csíra Ikon Elszigetelt Narancssárga Alapon Vetés Palánta Levelek Levéltermészet — Stock Fotó
Sárga Pszichológia ikon elszigetelt narancs alapon. Pszi szimbólum. Mentális egészség koncepció, pszichoanalízis és pszichoterápia. Minimalizmus koncepció. 3d illusztráció 3D render.
Sárga Pszichológia Ikon Elszigetelt Narancs Alapon Pszi Szimbólum Mentális Egészség — Stock Fotó
Papírvágás Award kupa ikon elszigetelt fekete háttérrel. Győztes trófea szimbólum. Bajnokság vagy verseny trófea. Sportteljesítmény tábla. Papírművészeti stílus. Vektorillusztráció
Papírvágás Award Kupa Ikon Elszigetelt Fekete Háttérrel Győztes Trófea Szimbólum — Stock Vector
Sárga szarvas agancs a pajzs ikonon, narancssárga alapon elkülönítve. Vadásztrófea a falon. Minimalizmus koncepció. 3d illusztráció 3D render.
Sárga szarvas agancs a pajzs ikonon, narancssárga alapon elkülönítve. Vadásztrófea a falon. Minimalizmus koncepció. 3d illusztráció 3D render — Stock Fotó
Arany hoki felett sport győztes dobogó ikon elszigetelt sárga alapon. Ezüst négyzet gomb. 3D renderelés illusztráció.
Arany Hoki Felett Sport Győztes Dobogó Ikon Elszigetelt Sárga Alapon — Stock Fotó
Sárga bélyeg ikon elszigetelt narancssárga háttér. Minimalizmus koncepció. 3d illusztráció 3d render — Stock Fotó
Arany Kisállat díj szimbólum ikon elszigetelt sárga alapon. Jelvény kutya vagy macska mancsnyommal és szalaggal. Állatkitüntetés. Ezüst négyzet gomb. 3D renderelés illusztráció.
Arany Kisállat Díj Szimbólum Ikon Elszigetelt Sárga Alapon Jelvény Kutya — Stock Fotó
Sárga Növénynemesítő ikon narancssárga alapon elkülönítve. Növények nőnek a kémcsövekben. Bioélelmiszerek, mezőgazdaság és hidroponikus élelmiszerek. Minimalizmus koncepció. 3d illusztráció 3D render.
Sárga Növénynemesítő Ikon Narancssárga Alapon Elkülönítve Növények Nőnek Kémcsövekben Bioélelmiszerek — Stock Fotó
Sárga hollywoodi séta híresség csillag a híresség sugárúton ikon elszigetelt narancs alapon. Híres járda, sugárúti színész. Minimalizmus koncepció. 3d illusztráció 3d render — Stock Fotó
Arany Pszichológiai ikon elszigetelt sárga alapon. Pszi szimbólum. Mentális egészség koncepció, pszichoanalízis és pszichoterápia. Ezüst négyzet gomb. 3D renderelés illusztráció.
Arany Pszichológiai Ikon Elszigetelt Sárga Alapon Pszi Szimbólum Mentális Egészség — Stock Fotó
Arany Film trófea ikon elszigetelt sárga alapon. Oscar-díjas ikon. Filmek és mozi szimbólum. Ezüst négyzet gomb. 3D renderelés illusztráció.
Arany Film Trófea Ikon Elszigetelt Sárga Alapon Oscar Díjas Ikon — Stock Fotó
Sárga 3D nyomtató modell ikon elszigetelt narancssárga alapon. 3D nyomtatás. Minimalizmus koncepció. 3d illusztráció 3D render.
Sárga Nyomtató Modell Ikon Elszigetelt Narancssárga Alapon Nyomtatás Minimalizmus Koncepció — Stock Fotó
Sárga érem ikon elszigetelt narancs alapon. Győztes szimbólum. Minimalizmus koncepció. 3d illusztráció 3D render
Sárga Érem Ikon Elszigetelt Narancs Alapon Győztes Szimbólum Minimalizmus Koncepció — Stock Fotó
Sárga hegyek zászlóval a tetején ikon elszigetelt narancs alapon. A győzelem vagy siker szimbóluma. A cél elérése. Minimalizmus koncepció. 3d illusztráció 3D render.
Sárga Hegyek Zászlóval Tetején Ikon Elszigetelt Narancs Alapon Győzelem Vagy — Stock Fotó

Felhasználási információk

A jogdíjmentes "Gold Award kupa ikon elszigetelt sárga háttér. Győztes trófea szimbólum. Bajnokság vagy verseny trófea. Sportteljesítmény tábla. Ezüst négyzet gomb. 3D renderelés illusztráció." fotót használhatja személyes és kereskedelmi célokra a Standard vagy Bővített licenc értelmében. A Standard licenc a legtöbb felhasználási esetet lefedi, beleértve a reklámozást, a felhasználói felület kialakítását és a termékcsomagolást, és akár 500 000 példány nyomtatását is lehetővé teszi. A Bővített Licenc minden felhasználási esetet engedélyez a Standard Licenc értelmében, korlátlan nyomtatási joggal, és lehetővé teszi a letöltött stock képek felhasználását árucikkekhez, termék viszonteladáshoz vagy ingyenes terjesztéshez.

Ezt a stock fotót megvásárolhatja és nagy felbontásban letöltheti akár 5000x3000 hüvelykben. Feltöltés Dátuma: 2022. szept. 20.