Kosárlabda Világbajnokság Kosárlabda Arany Trófea Elszigetelt Fehér Background Illusztráció — Stock Fotó

Kosárlabda világbajnokság. Kosárlabda arany trófea elszigetelt fehér background. 3D-s illusztráció — Stock Kép

3D rendering arany kosárlabda fehér háttér
3D rendering kosárlabda fehér háttér — Stock Fotó
3D rendering arany kosárlabda-fekete háttér
3D rendering kosárlabda-fekete háttér — Stock Fotó
Foci kupa. Soccer labdarúgó arany trófea polc, fehér háttér, másol hely. 3D-s illusztráció
Foci Kupa Soccer Labdarúgó Arany Trófea Polc Fehér Háttér Másol — Stock Fotó
Aranyérem, az első helyen. Bajnoki trófea díj és piros kék szalag. Díj a sport a győztes elszigetelt kivágás fehér háttér, design elem.
Aranyérem Első Helyen Bajnoki Trófea Díj Piros Kék Szalag Díj — Stock Fotó
Ezüst érem. Nyertes díj lóg piros kék szalag sportoló mellkas. Trophy a sport a második helyen bajnok kék színű ing háttér
Ezüst Érem Nyertes Díj Lóg Piros Kék Szalag Sportoló Mellkas — Stock Fotó
3D rendering egy kosárlabda fehér háttér
Kitüntetések, arany, ezüst és bronz. Nyertesek, sportolók dobogós trófea koncepciója. Első, második és harmadik helyezés díj lóg piros kék szalag elszigetelt fehér háttér.
Kitüntetések Arany Ezüst Bronz Nyertesek Sportolók Dobogós Trófea Koncepciója Első — Stock Fotó
Kitüntetések, arany, ezüst és bronz. Nyertesek, sportolók dobogós trófea kék színű ing háttér. Első, második és harmadik helyezés kitüntetés a mellkason..
Kitüntetések Arany Ezüst Bronz Nyertesek Sportolók Dobogós Trófea Kék Színű — Stock Fotó
Bronze medal, third place. Champion trophy award and red blue ribbon, design element. Prize in sport isolated cutout on white background
Bronze Medal Third Place Champion Trophy Award Red Blue Ribbon — Stock Fotó
Silver medal, second place. Champion trophy award and red blue ribbon, design element. Prize in sport isolated cutout on white background
Silver Medal Second Place Champion Trophy Award Red Blue Ribbon — Stock Fotó
3D rendering egy kosárlabda-fekete háttér
Aranyérem, első számú babérkoszorú és piros színű szalag elszigetelt fehér háttér, Bajnok első helyezett győztes sportoló. Díj a sport trófea díj, másolás hely, sablon.
Aranyérem Első Számú Babérkoszorú Piros Színű Szalag Elszigetelt Fehér Háttér — Stock Fotó
Kitüntetések, arany, ezüst és bronz. Nyertesek, sportolók dobogós trófea piros színű ing háttér. Első, második és harmadik helyezés kitüntetés a mellkason..
Kitüntetések Arany Ezüst Bronz Nyertesek Sportolók Dobogós Trófea Piros Színű — Stock Fotó
Arany koronát egy kosárlabda labda. 3D-s illusztráció
Arany korona és a kosárlabda, a fehér háttér előtt. 3D-s illusztráció — Stock Fotó
Aranyérem, nyertes díj, piros kék szalaggal a mellkason. Arany trófea a sport az első helyen bajnok kék színű ing háttér
Aranyérem Nyertes Díj Piros Kék Szalaggal Mellkason Arany Trófea Sport — Stock Fotó

Felhasználási információk

A jogdíjmentes "Kosárlabda világbajnokság. Kosárlabda arany trófea elszigetelt fehér background. 3D-s illusztráció" fotót használhatja személyes és kereskedelmi célokra a Standard vagy Bővített licenc értelmében. A Standard licenc a legtöbb felhasználási esetet lefedi, beleértve a reklámozást, a felhasználói felület kialakítását és a termékcsomagolást, és akár 500 000 példány nyomtatását is lehetővé teszi. A Bővített Licenc minden felhasználási esetet engedélyez a Standard Licenc értelmében, korlátlan nyomtatási joggal, és lehetővé teszi a letöltött stock képek felhasználását árucikkekhez, termék viszonteladáshoz vagy ingyenes terjesztéshez.

Ezt a stock fotót megvásárolhatja és nagy felbontásban letöltheti akár 6000x6000 hüvelykben. Feltöltés Dátuma: 2018. jún. 18.