Roger Federer Svájc Reagál Második Fordulóban Mérkőzést Férfi Egyéni Ellen — Stock Fotó
Csak szerkesztői használatra

Roger Federer, Svájc reagál a második fordulóban mérkőzést a férfi egyéni ellen Albert Ramos-Vinolas Spanyolország a 2015-ös Shanghai Rolex Masters tenisz torna alatt Sanghajban, Kína, 2015. október 13. — Editorial Stock Fényképészet

— Fotó szerzőtől ChinaImages

Ugyanaz a sorozat:

Roger Federer, Svájc hullámok a nézők Roberto Bautista Agut Spanyolország legyőzte a harmadik fordulóban a férfi kislemez a 2014 Shanghai Rolex Masters tenisz torna alatt Sanghajban, Kína, 2014. október 9.
Roger Federer Svájc Hullámok Nézők Roberto Bautista Agut Spanyolország Legyőzte — Stock Fotó
Roger Federer, Svájc reagál, miután gólt ellen Kei Nishikori Japán a férfi kislemez a negyeddöntő mérkőzés közben a Rolex Shanghai Masters 2018 tenisz lovagi torna, Sanghaj, Kína, 2018. október 12..
Roger Federer Svájc Reagál Miután Gólt Ellen Kei Nishikori Japán — Stock Fotó
Roger Federer svájci profi teniszező a belga David Goffin ellen versenyez a 2019-es harmadik fordulóban Rolex Shanghai Masters, Sanghajban, Kínában, 2019. október 10.
Roger Federer Svájci Profi Teniszező Belga David Goffin Ellen Versenyez — Stock Fotó
Roger Federer, Svájc reagál, miután gólt Diego Schwartzman Argentína ellen a második fordulóban mérkőzést a férfi kislemez során a 2017 Shanghai Rolex Masters at Qizhong Stadium, Sanghaj, Kína, 2017. október 11.
Roger Federer Svájc Reagál Miután Gólt Diego Schwartzman Argentína Ellen — Stock Fotó
Roger Federer, Svájc ellen Albert Ramos-Vinolas Spanyolország szolgál a második fordulóban mérkőzést a férfi kislemez a 2015-ös Shanghai Rolex Masters tenisz torna alatt Sanghajban, Kína, 2015. október 13.
Roger Federer Svájc Ellen Albert Ramos Vinolas Spanyolország Szolgál Második — Stock Fotó
Roger Federer, Svájc ünnepli, miután Daniil Medvegyev Oroszország legyőzte a második fordulóban mérkőzést a férfi kislemez, a Rolex Shanghai Masters 2018 tenisz tornán-Sanghaj, Kína, 2018. október 10.
Roger Federer Svájc Ünnepli Miután Daniil Medvegyev Oroszország Legyőzte Második — Stock Fotó
Roger Federer, Svájc visszatér egy lövés, az amerikai John Isner ellen a második fordulóban a férfi kislemez-a 2010-es Shanghai Rolex Masters Sanghaj, Kína, 2010. október 13.
Roger Federer Svájc Visszatér Egy Lövés Amerikai John Isner Ellen — Stock Fotó
Roger Federer, Svájc visszatér egy lövés Albert Ramos-Vinolas spanyol alatt a férfiak egyéni második fordulóban mérkőzést a 2015-ig Shanghai Rolex Masters tenisz torna Sanghaj, Kína, 2015. október 13.
Roger Federer Svájc Visszatér Egy Lövés Albert Ramos Vinolas Spanyol — Stock Fotó
Roger Federer, Svájc arra készül, hogy visszatérjen egy lövés Florian Mayer-a Németország a második fordulóban a férfi kislemez a 2014 Shanghai Rolex Masters tenisz torna alatt Sanghajban, Kína, 2014. október 8.
Roger Federer Svájc Arra Készül Hogy Visszatérjen Egy Lövés Florian — Stock Fotó
Roger Federer, Svájc kínai rajongók köszönti legyőzte Alekszandr Dolgopolov ukrán férfi kislemez harmadik fordulójában mérkőzés közben a Shanghai Rolex Masters tenisz lovagi torna, Sanghaj, Kína, 2017. október 12.
Roger Federer Svájc Kínai Rajongók Köszönti Legyőzte Alekszandr Dolgopolov Ukrán — Stock Fotó
Svájci teniszező Roger Federer gyakorlatok egy edzésen a 2010-es Shanghai Rolex Masters in Sanghaj, Kína, 2010. október 8.
Svájci Teniszező Roger Federer Gyakorlatok Egy Edzésen 2010 Shanghai Rolex — Stock Fotó
Roger Federer, Svájc ünnepli, miután legyőzte Florian Mayer-a Németország a második fordulóban a férfi kislemez a 2014 Shanghai Rolex Masters tenisz torna alatt Sanghajban, Kína, 2014. október 8.
Roger Federer Svájc Ünnepli Miután Legyőzte Florian Mayer Németország Második — Stock Fotó
Roger Federer, Svájc reagál a harmadik fordulójában mérkőzés férfi egyéni Alekszandr Dolgopolov Ukrajna ellen a Shanghai Rolex Masters tenisz tornán-Sanghaj, Kína, 2017. október 12.
Roger Federer Svájc Reagál Harmadik Fordulójában Mérkőzés Férfi Egyéni Alekszandr — Stock Fotó
Világ No.1 Roger Federer svájci ünnepli, miután legyőzte a spanyol Rafael Nadal alatt félig döntőt a tenisz Masters Cup Shanghai 2007 Sanghajban 2007. November 17.. Roger Federer Rafael Nadal 2-0 legyőzték.
Világ Roger Federer Svájci Ünnepli Miután Legyőzte Spanyol Rafael Nadal — Stock Fotó

Felhasználási információk

A "Roger Federer, Svájc reagál a második fordulóban mérkőzést a férfi egyéni ellen Albert Ramos-Vinolas Spanyolország a 2015-ös Shanghai Rolex Masters tenisz torna alatt Sanghajban, Kína, 2015. október 13." jogdíjmentes szerkesztői fotót használhatja személyes és nem kereskedelmi célokra a Standard Licenc értelmében. Ez a stock kép felhasználható történetek illusztrálására újság- és folyóiratcikkekben és blogbejegyzésekben. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a szerkesztői stock fotókat nem szabad reklámban vagy promóciós anyagokban felhasználni.

Megvásárolhatja ezt a szerkesztői fényképet, és nagy felbontásban letöltheti akár 3000x1997 hüvelykben. Feltöltés Dátuma: 2019. jan. 25.