Sok régi színes fotók — Editorial Stock Fényképészet
2000 × 1860JPG6.67 × 6.20" • 300 dpiStandard Licenc
2611 × 2428JPG8.70 × 8.09" • 300 dpiStandard Licenc
5222 × 4856JPG17.41 × 16.19" • 300 dpiStandard Licenc
2611 × 2428JPG8.70 × 8.09" • 300 dpiBővített Licenc
Oldalnézetből egy csomó régi színes képek
— Fotó szerzőtől V_Nikitenko- SzerzőV_Nikitenko
- 43144803
- Hasonló képek keresése
- 5
Editorial Fotó Kulcsszavak:
- fehér
- portré
- Eredeti
- éves
- század
- család
- fotók
- emlékezés
- Album
- kép
- Még mindig
- szüret
- oldal
- Elszigetelt
- Nézet
- memória
- szépia
- levéltári
- Emlékezz!
- emlékek
- TEKINTÉS
- sok sok
- Életkor
- kopott
- Antik
- képek
- Háttér
- Keret
- Nosztalgia
- Idő
- Színes
- Múlt
- sok
- régimódi
- halom
- Fénykép
- szentimentális
- archívum
- Csendélet
- rongyos
- fotózás
- fekete
- Élet
- retro
- Genealógia
- Fekete fehér
- öregedés
- szétszórt
- gyűjtés
- Öreg
Felhasználási információk
A "Sok régi színes fotók" jogdíjmentes szerkesztői fotót használhatja személyes és nem kereskedelmi célokra a Standard Licenc értelmében. Ez a stock kép felhasználható történetek illusztrálására újság- és folyóiratcikkekben és blogbejegyzésekben. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a szerkesztői stock fotókat nem szabad reklámban vagy promóciós anyagokban felhasználni.
Megvásárolhatja ezt a szerkesztői fényképet, és nagy felbontásban letöltheti akár 2611x2428 hüvelykben. Feltöltés Dátuma: 2014. márc. 23.