Lleyton Hewitt Ausztrália Köszönti Közönség Miután Legyőzte John Isner Első — Stock Fotó
Csak szerkesztői használatra

Lleyton Hewitt, Ausztrália köszönti közönség, miután legyőzte John Isner az első körben a 2009 Sanghaj Atp Masters 1000 teniszverseny Sanghaj, Kína, az Egyesült Államok kedd, október 13, 2009 — Editorial Stock Fényképészet

— Fotó szerzőtől ChinaImages

Ugyanaz a sorozat:

Rafael Nadal spanyol ünnepli a gólt a spanyol Tommy Robredo ellen a harmadik fordulóban a 2009 Sanghaj Atp Masters 1000 teniszverseny Sanghaj, Kína, 2009. október 15.
Rafael Nadal Spanyol Ünnepli Gólt Spanyol Tommy Robredo Ellen Harmadik — Stock Fotó
Alekszandr Dolgopolov Ukrajna visszatér egy lövés Borna Coric horvát az első fordulóban mérkőzés a férfi kislemez a 2015-ös Shanghai Rolex Masters tenisz torna alatt Sanghajban, Kína, 2015. október 11..
Alekszandr Dolgopolov Ukrajna Visszatér Egy Lövés Borna Coric Horvát Első — Stock Fotó
Tommy Haas-a Németország adja eredményül egy lövés a szerb Novak Đoković ellen a férfi kislemez a negyeddöntő mérkőzés közben a 2012 Shanghai Rolex Masters tenisz lovagi torna, Sanghaj, Kína, 2012. október 12.
Tommy Haas Németország Adja Eredményül Egy Lövés Szerb Novak Đoković — Stock Fotó
Alexander Zverev-a Németország visszatér egy lövés Nikoloz Basilashvili, Grúzia, a második fordulóban mérkőzést a férfi kislemez a Rolex Shanghai Masters 2018 tenisz tornán-Sanghaj, Kína, 2018. október 10.
Alexander Zverev Németország Visszatér Egy Lövés Nikoloz Basilashvili Grúzia Második — Stock Fotó
Richard Gasquet francia versenyez David Ferrer Spanyolország ellen az első fordulóban a 2009 Sanghaj Atp Masters 1000 teniszverseny Sanghaj, Kína, 2009. október 12.
Richard Gasquet Francia Versenyez David Ferrer Spanyolország Ellen Első Fordulóban — Stock Fotó
Rafael Nadal spanyol szolgál Milos Raonic Kanada ellen a férfi kislemez harmadik fordulójában mérkőzés során a 2015-ig Shanghai Rolex Masters tenisz torna Sanghaj, Kína, 2015. október 15.
Rafael Nadal Spanyol Szolgál Milos Raonic Kanada Ellen Férfi Kislemez — Stock Fotó
Lleyton Hewitt, Ausztrália ad vissza egy lövés, az amerikai John Isner ellen az első fordulóban, Shanghai, Kína, 2009 Sanghaj Atp Masters 1000 teniszverseny kedd, október 13, 2009
Lleyton Hewitt Ausztrália Vissza Egy Lövés Amerikai John Isner Ellen — Stock Fotó
Andy Murray brit reagál, miután legyőzte John Isner az Egyesült Államok harmadik fordulójában mérkőzés a férfi kislemez, a 2015-ös Shanghai Rolex Masters tenisz torna alatt Sanghajban, Kína, 2015. október 15.
Andy Murray Brit Reagál Miután Legyőzte John Isner Egyesült Államok — Stock Fotó
Tomas Berdych a Cseh Köztársaság adja eredményül egy lövés, Radek Stepanek, a Cseh Köztársaság ellen a második fordulóban mérkőzés közben a 2011 Shanghai Masters tenisz lovagi torna, Sanghaj, Kína, 2011. október 12.
Tomas Berdych Cseh Köztársaság Adja Eredményül Egy Lövés Radek Stepanek — Stock Fotó
Tommy Haas-a Németország adja eredményül egy lövés, Kevin Anderson, Dél-afrikai Köztársaság az első fordulóban mérkőzés a férfi kislemez a 2015-ös Shanghai Rolex Masters tenisz torna alatt Sanghajban, Kína, 2015. október 13.
Tommy Haas Németország Adja Eredményül Egy Lövés Kevin Anderson Dél — Stock Fotó
Az amerikai Andy Roddick versenyez Nyikolaj Davigyenko Oroszország a mérkőzésen Tennis Masters Cup Sanghajban 2007. November 12.. Andy Roddick legyőzte Nyikolaj Davigyenko ellen 2-1.
Amerikai Andy Roddick Versenyez Nyikolaj Davigyenko Oroszország Mérkőzésen Tennis Masters — Stock Fotó
Mihail Youzhny, Oroszország visszatér egy lövés a horvát Ivan Dodig a második fordulóban a férfi kislemez a 2014 Shanghai Rolex Masters tenisz torna alatt Sanghajban, Kína, 2014. október 8.
Mihail Youzhny Oroszország Visszatér Egy Lövés Horvát Ivan Dodig Második — Stock Fotó
Feliciano Lopez Spanyolország kiabál után győztes egy pontot ellen Robin Soderling Svédország a negyeddöntőben, Shanghai, Kína, 2009 Sanghaj Atp Masters 1000 teniszverseny péntek, október 16, 2009
Feliciano Lopez Spanyolország Kiabál Után Győztes Egy Pontot Ellen Robin — Stock Fotó
Németország Mischa Zverev versenyez Santiago Giraldo Kolumbia, az első fordulóban mérkőzés a férfi kislemez-a 2010-es Shanghai Rolex Masters Sanghaj, Kína, 2010. október 10.
Németország Mischa Zverev Versenyez Santiago Giraldo Kolumbia Első Fordulóban Mérkőzés — Stock Fotó
Rafael Nadal spanyol versenyez az amerikai James Blake ellen a második fordulóban a 2009 Sanghaj Atp Masters 1000 teniszverseny Sanghaj, Kína, 2009. október 14.
Rafael Nadal Spanyol Versenyez Amerikai James Blake Ellen Második Fordulóban — Stock Fotó
Jo-Wilfried Tsonga, Franciaország hullámok, miután legyőzte Kevin Anderson, az Egyesült Államok a negyeddöntő mérkőzés a férfi kislemez, a 2015-ös Shanghai Rolex Masters tenisz torna alatt Sanghajban, Kína, 2015. október 16.
Wilfried Tsonga Franciaország Hullámok Miután Legyőzte Kevin Anderson Egyesült Államok — Stock Fotó

Felhasználási információk

A "Lleyton Hewitt, Ausztrália köszönti közönség, miután legyőzte John Isner az első körben a 2009 Sanghaj Atp Masters 1000 teniszverseny Sanghaj, Kína, az Egyesült Államok kedd, október 13, 2009" jogdíjmentes szerkesztői fotót használhatja személyes és nem kereskedelmi célokra a Standard Licenc értelmében. Ez a stock kép felhasználható történetek illusztrálására újság- és folyóiratcikkekben és blogbejegyzésekben. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a szerkesztői stock fotókat nem szabad reklámban vagy promóciós anyagokban felhasználni.

Megvásárolhatja ezt a szerkesztői fényképet, és nagy felbontásban letöltheti akár 2114x3036 hüvelykben. Feltöltés Dátuma: 2019. febr. 14.