Heraldikai üres pajzs ikon szalaggal. Biztonsági illusztrációs jel. Lovagdíjas szimbólum. Középkori királyi szüreti jelvény elszigetelt fehér.
Heraldikai Üres Pajzs Ikon Szalaggal Biztonsági Illusztrációs Jel Lovagdíjas Szimbólum — Stock Vector
Design elem szalaggal. szép-hoz használ a tervezés részeként.
Design elem szalaggal — Stock Vector
Üvegtrófea díj. 3D-s nyeremény átlátszó anyagból. Üveg a győztes bajnoki címért. A kihívás díjának reális ikonja. Kristályforma az állványon.
Üvegtrófea Díj Nyeremény Átlátszó Anyagból Üveg Győztes Bajnoki Címért Kihívás — Stock Vector
Győztes Cup gyűjtemény
Győztes Cup gyűjtemény — Stock Vector
A grafikonon az üzleti illusztráció.
Minősítés — Stock Vector
Üzleti ember választott út a karrier.
Az út kiválasztása — Stock Vector
Opening shirt superhero. Office worker or businessman tearing his shirt to show symbol in flat cartoon style. Business success concept in pop art comic style. Vector illustration.
Opening Shirt Superhero Office Worker Businessman Tearing His Shirt Show — Stock Vector
Üzleti ember választás helyes utat a karrier.
Megfelelő módon — Stock Vector
Absztrakt fekete grunge-bélyeg nevű "jóváhagyott".
Bélyegző — Stock Vector
Absztrakt fekete grunge-bélyeg nevű "Elutasítva".
Ajánlom a jelvényt. Színes címke design hüvelykujjal felfelé, elszigetelt fehér háttérrel. Ajánlás és a gyártás jóváhagyása, izolált címke. Promóciós fényes banner, prémium minőségű.
Ajánlom Jelvényt Színes Címke Design Hüvelykujjal Felfelé Elszigetelt Fehér Háttérrel — Stock Vector

Hasonló stock videók:

Arany trófea díj kupa animáció, 4k videó animált
Arany trófea díj kupa animáció — Stock videók
Arany kupa díj animáció, 4k videó animált
Arany trófea kupa díj animáció — Stock videók
Elülső nézet a Sport autó kerék arany trófeát a végtelen rotációs fehér háttér
Elülső Nézet Sport Autó Kerék Arany Trófeát Végtelen Rotációs Fehér — Stock videók
Kéz emelése arany trófeát kupa nagy felbontású színes animáció jelenetek
Kéz trófea kupa Hd animáció emelése — Stock videók
Fekete vonal Kisállat díj szimbólum ikon elszigetelt fehér háttér. Medál kutya lábnyommal, mint kisállat kiállítás győztes koncepció. 4K Videó mozgás grafikus animáció.
Fekete vonal Kisállat díj szimbólum ikon elszigetelt fehér háttér. Medál kutya lábnyommal, mint kisállat kiállítás győztes koncepció. 4K Videó mozgás grafikus animáció — Stock videók
Goblet ikon animáció egyszerű legjobb tárgy fehér
Goblet ikon animáció — Stock videók
Fekete vonal Movie trófea ikon elszigetelt fehér alapon. Oscar-díjas ikon. Filmek és mozi szimbólum. 4K Videó mozgás grafikus animáció — Stock videók
Forgó arany trófea kupa elszigetelt fehér background alfa maszk
Forgó arany trófea kupa elszigetelt fehér background alfa maszk — Stock videók
Győztes trófeát arany animált 3D-s ikon hurok modulok szerkesztés-az alfa Matt
Győztes trófeát arany 3d ikon — Stock videók
Fekete vonal Award kupa ikon elszigetelt fehér háttér. Győztes trófea szimbólum. Bajnokság vagy verseny trófea. Sportteljesítmény tábla. 4K Videó mozgás grafikus animáció.
Fekete vonal Award kupa ikon elszigetelt fehér háttér. Győztes trófea szimbólum. Bajnokság vagy verseny trófea. Sportteljesítmény tábla. 4K Videó mozgás grafikus animáció — Stock videók
1. hely díjnyertes serleg a dobogón narancssárga bokeh bg
Hely Díjnyertes Serleg Dobogón Narancssárga Bokeh — Stock videók
Trophy ikon animáció rajzfilm legjobb tárgy elszigetelt fehér háttér
Trófea ikon animáció — Stock videók
Csinos világítás arany kupa piedesztálon
Csinos Világítás Arany Kupa Piedesztálon — Stock videók
Díjnyertes pixel kupa ikon elszigetelt zöld alapon. Győztes trófea szimbólum. Mozgókép. — Stock videók
Kék élénk 1. helyezett kelyhek - torna teljesítmény jele
Kék Élénk Helyezett Kelyhek Torna Teljesítmény Jele — Stock videók
Silver football trophy rotates on white background
Ezüst labdarúgó-trófea — Stock videók

Felhasználási információk

A "Az első helyen. Szociális icon" jogdíjmentes vektorképet használhatja személyes és kereskedelmi célokra a Standard vagy Bővített licenc szerint. A Standard licenc a legtöbb felhasználási esetet lefedi, beleértve a reklámozást, a felhasználói felület kialakítását és a termékcsomagolást, és akár 500 000 nyomtatott példányt is lehetővé tesz. A Bővített licenc minden felhasználási esetet engedélyez a Standard licenc alatt, korlátlan nyomtatási joggal, és lehetővé teszi a letöltött vektorfájlok árucikkekhez, termékértékesítéshez vagy ingyenes terjesztéshez való felhasználását.

Ez a stock vektorkép bármilyen méretre méretezhető. Megvásárolhatja és letöltheti nagy felbontásban akár 5000x5000 hüvelykben. Feltöltés Dátuma: 2012. márc. 8.