— Vektorok natis76 szerint

Hasonló stock videók:

Turquoise Medal icon isolated on blue background. Winner achievement sign. Award medal. 4K Video motion graphic animation.
Turquoise Medal icon isolated on blue background. Winner achievement sign. Award medal. 4K Video motion graphic animation — Stock videók
Ezüst, arany, bronz sportérmek szalagokkal az ünnepi fekete hátterű bajnokoknak. Egy sor fényes olimpiai díj a három legjobb nyertesnek. Győzelem. a győzelem vagy a siker kezdete.
Ezüst, arany, bronz sportérmek bajnokok szalagjaival. — Stock videók
Bowling dobogó arany ezüst és bronz trófea végtelen rotációs 3D illusztrációja
Arany ezüst és bronz trófeát a végtelen rotációs bowling dobogó — Stock videók
Nézd Bowling arany ezüst és bronz díjat a végtelen rotációs dobogóra fehér háttér
Nézd Bowling Arany Ezüst Bronz Díjat Végtelen Rotációs Dobogóra Fehér — Stock videók
Boksz dobogó arany ezüst és bronz trófea megjelenő 3D-s illusztráció
Boksz dobogó megjelenő arany ezüst és bronz-trófea — Stock videók
Aranyérem gerelydobás, művészeti videó illusztráció.
Aranyérem Gerelydobás Művészeti Videó Illusztráció — Stock videók
Középső szakasz boldog sportoló érmek a fehér képernyő
Középső szakasz boldog sportoló érmek — Stock videók
Sárga érem ikon elszigetelt szürke háttér. Győztes szimbólum. 4K Videó mozgás grafikus animáció.
Sárga érem ikon elszigetelt szürke háttér. Győztes szimbólum. 4K Videó mozgás grafikus animáció — Stock videók
Yellow Dog díj szimbólum ikon elszigetelt szürke háttér. Medál kutya lábnyommal, mint kisállat kiállítás győztes koncepció. 4K Videó mozgás grafikus animáció.
Yellow Dog díj szimbólum ikon elszigetelt szürke háttér. Medál kutya lábnyommal, mint kisállat kiállítás győztes koncepció. 4K Videó mozgás grafikus animáció — Stock videók
Nyertes vagy bajnok aranyérem betonszürke háttéren. Győzelem a verseny első helye. Nyertes vagy sikerkoncepció. — Stock videók
Első helyezés Thropphy zöld háttér.
Első helyezés Thropphy zöld háttér — Stock videók
Dobogó fehér háttérrel jelennek meg, a Bowling arany ezüst és bronz trófeák
Dobogó Fehér Háttérrel Jelennek Meg Bowling Arany Ezüst Bronz Trófeák — Stock videók
Nézd Box arany ezüst és bronz díjat a végtelen rotációs dobogóra fehér háttér
Nézd Box Arany Ezüst Bronz Díjat Végtelen Rotációs Dobogóra Fehér — Stock videók
Aranyérem. Ezüst érem. Bronzérem. Kitüntetéses videó. 4k videó
Aranyérem. Ezüst érem. Bronzérem. Éremvideó. — Stock videók
Fekete vonal Medal ikon elszigetelt fehér háttér. Győztes szimbólum. 4K Videó mozgás grafikus animáció.
Fekete vonal Medal ikon elszigetelt fehér háttér. Győztes szimbólum. 4K Videó mozgás grafikus animáció — Stock videók
First Place Thropphy ellen fehér fal háttér .
First Place Thropphy ellen fehér fal háttér — Stock videók
Kilátás-ból kézi súlyzó arany ezüst és bronz díjat a végtelen rotációs-dobogóra-val fehér háttér
Kilátás Ból Kézi Súlyzó Arany Ezüst Bronz Díjat Végtelen Rotációs — Stock videók

Felhasználási információk

A "Érmek, 10eps" jogdíjmentes vektorképet használhatja személyes és kereskedelmi célokra a Standard vagy Bővített licenc szerint. A Standard licenc a legtöbb felhasználási esetet lefedi, beleértve a reklámozást, a felhasználói felület kialakítását és a termékcsomagolást, és akár 500 000 nyomtatott példányt is lehetővé tesz. A Bővített licenc minden felhasználási esetet engedélyez a Standard licenc alatt, korlátlan nyomtatási joggal, és lehetővé teszi a letöltött vektorfájlok árucikkekhez, termékértékesítéshez vagy ingyenes terjesztéshez való felhasználását.

Ez a stock vektorkép bármilyen méretre méretezhető. Megvásárolhatja és letöltheti nagy felbontásban akár 3543x2953 hüvelykben. Feltöltés Dátuma: 2012. szept. 14.